215/65R16C 109/107T (106T) Vanis 3 8PR

BARUM
-10%

215/65R16C 109/107T (106T) Vanis 3 8PR

215/65R16C 109/107T (106T) Vanis 3 8PR

7,272.00 ден

На лагер

7,272.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503714 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 3

Тежински индекс

109/107

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: