255/55R18 109V WR SUV 4 XL

TAURUS

255/55R18 109V WR SUV 4 XL

255/55R18 109V WR SUV 4 XL

9,720.00 ден

На лагер

9,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015978 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: