215/70R15 98T RXQUEST H/T01

OUTLET 2019
ROADX
-20%

215/70R15 98T RXQUEST H/T01

215/70R15 98T RXQUEST H/T01

3,224.00 ден

На лагер

3,224.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019196-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest H/T01

Тежински индекс

98

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: