215/70R15C 109/107R WINGUARD WT1

NEXEN

215/70R15C 109/107R WINGUARD WT1

215/70R15C 109/107R WINGUARD WT1

6,180.00 ден

Out of stock

6,180.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503093 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD WT1

Тежински индекс

109

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: