215/75R16C 116R OBVA

TOYO
-10%

215/75R16C 116R OBVA

215/75R16C 116R OBVA

8,019.00 ден

На лагер

8,019.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502501 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

116

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: