225/35R19 88W SPORT MASTER XL

LING LONG

225/35R19 88W SPORT MASTER XL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.650 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024167 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

LING LONG

Шара

SPORT MASTER

Тежински индекс

88

Брзински индекс

W

RR

D

WR

A

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.