225/35R20 90W RXQUEST H/T02 XL

OUTLET 2019
ROADX
-20%

225/35R20 90W RXQUEST H/T02 XL

225/35R20 90W RXQUEST H/T02 XL

3,560.00 ден

На лагер

3,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019131-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest H/T02

Тежински индекс

90

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: