225/40R18 92V WR Snowproof P XL

NOKIAN
-30%

225/40R18 92V WR Snowproof P XL

225/40R18 92V WR Snowproof P XL

6,510.00 ден

На лагер

6,510.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020611 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: