225/40R19 93Y Pilot Sport 4 ZP XL

MICHELIN

225/40R19 93Y Pilot Sport 4 ZP XL

225/40R19 93Y Pilot Sport 4 ZP XL

17,500.00 ден

Out of stock

17,500.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA022367 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

93

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: