225/40R19 93Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

225/40R19 93Y PILOT SPORT 5 XL

225/40R19 93Y PILOT SPORT 5 XL

14,031.00 ден

На лагер

14,031.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500508 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: