225/40R19 93Y Protoura Sport XL

DAVANTI
-10%

225/40R19 93Y Protoura Sport XL

225/40R19 93Y Protoura Sport XL

6,111.00 ден

На лагер

6,111.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500323 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

PROTOURA SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: