225/45 R17 94V ALL SEASON XL TA

TAURUS

225/45 R17 94V ALL SEASON XL TA

225/45 R17 94V ALL SEASON XL TA

4,180.00 ден

На лагер

4,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500703 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: