225/45 R17 94W Celsius AS2 XL

TOYO
-10%

225/45 R17 94W Celsius AS2 XL

225/45 R17 94W Celsius AS2 XL

5,949.00 ден

На лагер

5,949.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500747 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: