225/45R17 91H ALPIN 6 XL

OUTLET 2018
MICHELIN

225/45R17 91H ALPIN 6 XL

225/45R17 91H ALPIN 6 XL

10,000.00 ден

На лагер

10,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015813-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: