225/45R17 91W CSC 5 MO SSR

CONTINENTAL
-10%

225/45R17 91W CSC 5 MO SSR

225/45R17 91W CSC 5 MO SSR

7,299.00 ден

Out of stock

7,299.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006352 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

91

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: