225/45R17 94V AllSeasonContact XL FR

CONTINENTAL
-10%

225/45R17 94V AllSeasonContact XL FR

225/45R17 94V AllSeasonContact XL FR

7,020.00 ден

На лагер

7,020.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021212 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: