225/45R17 94Y Bravuris 5 XL FR

BARUM
-10%

225/45R17 94Y Bravuris 5 XL FR

225/45R17 94Y Bravuris 5 XL FR

4,581.00 ден

На лагер

4,581.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024227 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Тежински индекс

97

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: