225/45R17 94Y UHP XL RI

RIKEN

225/45R17 94Y UHP XL RI

225/45R17 94Y UHP XL RI

4,080.00 ден

На лагер

4,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013172 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

94

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: