225/45R18 91Y CSC 5

CONTINENTAL
-10%

225/45R18 91Y CSC 5

225/45R18 91Y CSC 5

10,233.00 ден

На лагер

10,233.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010081 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: