225/45R18 91Y Powerproof Run Flat

NOKIAN

225/45R18 91Y Powerproof Run Flat

225/45R18 91Y Powerproof Run Flat

10,340.00 ден

Out of stock

10,340.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA017051 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Powerproof

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: