225/45R18 95V WSZer3 XL

PIRELLI
-10%

225/45R18 95V WSZer3 XL

225/45R18 95V WSZer3 XL

9,990.00 ден

На лагер

9,990.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505140 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WINTER SOTTOZERO 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: