225/45R18 95Y CrossClimate 2 XL

MICHELIN

225/45R18 95Y CrossClimate 2 XL

225/45R18 95Y CrossClimate 2 XL

13,620.00 ден

На лагер

13,620.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024027 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: