225/45R18 95Y N’Fera Sport XL

NEXEN

225/45R18 95Y N’Fera Sport XL

225/45R18 95Y N’Fera Sport XL

7,660.00 ден

На лагер

7,660.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500620 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport XL

Тежински индекс

95

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: