225/45R19 96Y PILOT SPORT 5 XL

MICHELIN
-10%

225/45R19 96Y PILOT SPORT 5 XL

225/45R19 96Y PILOT SPORT 5 XL

15,606.00 ден

На лагер

15,606.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500513 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: