225/50 R16 92H S954 TL

TOYO

225/50 R16 92H S954 TL

225/50 R16 92H S954 TL

8,740.00 ден

Out of stock

8,740.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502051 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: