225/50R17 98Y UHP XL TA

TAURUS
-10%

225/50R17 98Y UHP XL TA

225/50R17 98Y UHP XL TA

4,347.00 ден

На лагер

4,347.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503550 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

UHP

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: