225/55 R16 95W TL CROSSCLIMATE 2 MI

MICHELIN

225/55 R16 95W TL CROSSCLIMATE 2 MI

225/55 R16 95W TL CROSSCLIMATE 2 MI

13,030.00 ден

На лагер

13,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502022 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: