225/55R17 101V WINTER XL TA

TAURUS

225/55R17 101V WINTER XL TA

225/55R17 101V WINTER XL TA

5,750.00 ден

На лагер

5,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015326 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

101

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: