225/55R17 101W MP62 ALL WEATHER EVO XL F

MATADOR
-5%

225/55R17 101W MP62 ALL WEATHER EVO XL F

225/55R17 101W MP62 ALL WEATHER EVO XL F

7,923.00 ден

На лагер

7,923.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500438 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: