225/55R17 101W UHP XL RI

RIKEN

225/55R17 101W UHP XL RI

225/55R17 101W UHP XL RI

4,970.00 ден

Out of stock

4,970.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015027 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

101

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: