225/55R17 97W PRIMACY 4+

MICHELIN

225/55R17 97W PRIMACY 4+

225/55R17 97W PRIMACY 4+

11,060.00 ден

На лагер

11,060.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505071 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

97

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: