225/55R18 102V QUARTARIS 5 XL FR

BARUM

225/55R18 102V QUARTARIS 5 XL FR

225/55R18 102V QUARTARIS 5 XL FR

9,960.00 ден

На лагер

9,960.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500170 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: