225/55R18 98V AllSeasonContact

CONTINENTAL
-10%

225/55R18 98V AllSeasonContact

225/55R18 98V AllSeasonContact

10,035.00 ден

На лагер

10,035.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504360 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

AllSeasonContact

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: