225/55R19 103T ICE XL TA

OUTLET 2021
TAURUS

225/55R19 103T ICE XL TA

225/55R19 103T ICE XL TA

6,890.00 ден

На лагер

6,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023339-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

ICE 501

Тежински индекс

103

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: