225/55R19 103T STUD2 XL

OUTLET 2021
RIKEN
-15%

225/55R19 103T STUD2 XL

225/55R19 103T STUD2 XL

5,856.50 ден

На лагер

5,856.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023384-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Stud 2

Тежински индекс

103

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: