225/55R19 103V GRABBER GT XL

GENERAL TIRE
-10%

225/55R19 103V GRABBER GT XL

225/55R19 103V GRABBER GT XL

8,019.00 ден

На лагер

8,019.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008471 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber GT

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: