225/55R19 99V PremiumContact 6 FR

CONTINENTAL
-10%

225/55R19 99V PremiumContact 6 FR

225/55R19 99V PremiumContact 6 FR

9,918.00 ден

На лагер

9,918.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014894 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: