225/60 R18 104V Celsius AS2 XL

TOYO
-10%

225/60 R18 104V Celsius AS2 XL

225/60 R18 104V Celsius AS2 XL

8,928.00 ден

На лагер

8,928.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500758 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: