225/60R16 102V POLARIS 5 XL

BARUM

225/60R16 102V POLARIS 5 XL

225/60R16 102V POLARIS 5 XL

7,550.00 ден

На лагер

7,550.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503179 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: