225/60R17 99H N’blue HD Plus

NEXEN
-10%

225/60R17 99H N’blue HD Plus

225/60R17 99H N’blue HD Plus

5,193.00 ден

На лагер

5,193.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500627 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: