225/65R16C 112/110R CARGO WINTER RI

OUTLET 2021
RIKEN
-15%

225/65R16C 112/110R CARGO WINTER RI

225/65R16C 112/110R CARGO WINTER RI

5,950.00 ден

На лагер

5,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010636-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: