225/65R16C 112/110T Snowproof C

NOKIAN

225/65R16C 112/110T Snowproof C

225/65R16C 112/110T Snowproof C

10,380.00 ден

На лагер

10,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501713 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF C

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: