225/65R17 101H D687

BRIDGESTONE

225/65R17 101H D687

225/65R17 101H D687

7,110.00 ден

На лагер

7,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA002277 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BRIDGESTONE

Тежински индекс

101

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: