225/65R17 102H ALL SEASON SUV RI

RIKEN

225/65R17 102H ALL SEASON SUV RI

225/65R17 102H ALL SEASON SUV RI

7,070.00 ден

На лагер

7,070.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504308 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

ALL SEASON SUV

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: