225/65R17 102H ALL SEASON SUV TA

TAURUS

225/65R17 102H ALL SEASON SUV TA

225/65R17 102H ALL SEASON SUV TA

7,070.00 ден

Out of stock

7,070.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504373 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

ALL SEASON SUV

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: