225/70R15C 112/110S CELSIUS CARGO

TOYO

225/70R15C 112/110S CELSIUS CARGO

225/70R15C 112/110S CELSIUS CARGO

7,190.00 ден

На лагер

7,190.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503622 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS CARGO

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: