225/70R16 103H 701 SUV RI

RIKEN
-10%

225/70R16 103H 701 SUV RI

225/70R16 103H 701 SUV RI

5,598.00 ден

На лагер

5,598.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010918 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

103

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: