215/65R17 99V 701 RI

RIKEN
-10%

215/65R17 99V 701 RI

215/65R17 99V 701 RI

5,796.00 ден

На лагер

5,796.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022770 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: