225/75 R16C 118/116R AGILIS CROSSCLIMATE

MICHELIN
-10%

225/75 R16C 118/116R AGILIS CROSSCLIMATE

225/75 R16C 118/116R AGILIS CROSSCLIMATE

17,181.00 ден

На лагер

17,181.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501965 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate

Тежински индекс

118/116

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: