235/35R19 91W S954 XL

TOYO
-10%

235/35R19 91W S954 XL

235/35R19 91W S954 XL

10,917.00 ден

Out of stock

10,917.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 502197 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

91

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: